وارن بافت مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی، از مدیرعامل اپل، تیم کوک درخواست کرد تا به او یاد دهد چگونه از آیفون جدید خود استفاده کند. وارن بافت، اخیراً از گوشی قدیمی و ۲۰ دلاری خود خداحافظی کرده است و گوشی آیفون ۱۱ خریداری کرده است.

این سرمایه گذار ۸۹ ساله در این خصوص گفت: «من به کالیفرنیا رفتم و تیم کوک با صبر و حوصله ساعاتی را صرف آموش من برای یادگیری کار با گوشی جدید کرد

856860 416 300x187 - مدیرعامل اپل معلم خصوصی وارن بافت شد
البته به نظر می‌رسد وارن بافت هنوز کاملا کار با گوشی جدید خود را یاد نگرفته است. چرا که در نهایت و هنگام خروج از کلاس خصوصی خود با وارن بافت از تیم کوک پرسید: «راستی اپلیکیشن چیست؟» سال‌ها بود که اطرافیان بافت به وی می‌گفتند که بهتر است هر چه سریعتر یک گوشی جدید بخرد. با این وجود بافت در برابر تلاش‌های رئیس اپل برای ارتقاء گوشی خود مقاومت می‌کرد.

وارن بافت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی است و مالکیت شرکت‌های گایکو، دیری کوئین، هاینز و مارس اینکورپوریتد را در اختیار دارد. وی همچنین دارای سهام در شرکت‌های اپل، جنرال الکتریک، گلدمن ساکس، ولز فارگو، شرکت‌های کوکاکولا و پپسی، آمریکن اکسپرس، بنک آو امریکا و آی‌بی‌ام است.

بافت در ژانویه سال ۲۰۱۸ به سی ان بی سی گفت: «تیم کوک امسال دوباره کارت کریسمس برایم ارسال کرد و گفت که قصد دارد امسال آیفون جدیدی به من بفروشد.» البته بافت در بخش‌هایی از صحبت‌های خود نیز فعالیت‌های تیم کوک و شرکت وی را ستود و مورد تحسین قرار داد.

منبع:انتخاب